„WEEKEND W MARANELLO” - (06 - 08 sierpnia 2021r.)

Jest już ostateczna propozycja weekendowego spotkania piątek – sobota – niedziela lub sobota - niedziela w Otwocku koło Warszawy.

Poniżej informacje z szacunkowymi kosztami. Spotkanie to ma mieć formę bardziej spotkania towarzyskiego niż rajdu - chodzi o to, żebyśmy spędzili trochę czasu we własnym gronie, ale nie tylko przy stole, ale też pojeździli trochę w sobotę po okolicy.

Termin spotkania jest stały, ponieważ tylko wtedy hotel będzie dysponował odpowiednią ilością miejsc.

Bazą spotkania będzie hotel Maranello koło Otwocka http://www.maranello.pl/

Spotkanie przewidziane jest na piątek, sobotę i niedzielę lub sobotę i niedzielę lub przyjazd tylko na kolację albo sobotni wyjazd do Maciejowic i Chotyni.

Pobyt trzydniowy to koszt 390 zł od osoby.

Pobyt dwudniowy to 210 zł od osoby.

Do powyższych kwot należy dodać koszt sobotniego lunchu z warsztatami winiarskimi 150 zł. Jeśli zrezygnujemy z warsztatów, to sam lunch 60 zł.

Płatne na konto CAAR:

nr konta: 39 1140 2004 0000 3502 7651 1496       (tytuł przelewu – spotkanie 6-8.08.2021)

Podsumowanie tych 2 opcji i kalkulacja kształtuje się następująco:

POBYT PIĄTEK - SOBOTA - NIEDZIELA (06-07-08 sierpnia) 390 złotych od osoby i ta kwota obejmuje:

180 zł za 2 doby w pokoju 2 osobowym ze śniadaniem wliczonym w cenę

W piątek oczekujemy wszystkich od godziny 17:00 w hotelu Maranello, przy ul. Wspaniałej 47, 05-462 Otwock, a o 19:00 rozpoczniemy grillowanie.

Piątek:  kolacja w formie grilla koszt 90 zł/os brutto z napojami woda, soki, kawa, herbata, a alkohole możemy wnieść swoje (nie będzie liczone korkowe).

Sobota:  kolacja serwowana, czyli: zupa, danie główne, deser, następnie przystawki zimne na stole lub bufecie, bufet deserowy, napoje kawa, herbata, woda soki, softy coca-coli. Cena za sobotnią kolację to 120 zł brutto za osobę całe menu z napojami.

POBYT SOBOTA - NIEDZIELA (07-08 sierpnia) 210 złotych od osoby i ta kwota obejmuje:

90 zł za 1 dobę w pokoju 2 osobowym ze śniadaniem wliczonym w cenę

Sobota:  kolacja serwowana, czyli: zupa, danie główne, deser, następnie przystawki zimne na stole lub bufecie, bufet deserowy, napoje kawa, herbata, woda soki, softy coca-coli. Cena za sobotnią kolację 120 zł brutto za osobę całe menu z napojami jak wyżej.

Jest też propozycja od właściciela - w niedzielę może namówię Was na Brunch???? w starej cenie 99zł/os????, czyli wszystko bez limitu z alkoholem - wino, piwo i napoje, kawa i desery

PROPONOWANE AKTYWNOŚCI:

W sobotę po śniadaniu jedziemy do Maciejowic – miejsca ostatniej bitwy pod wodzą Tadeusza Kościuszki i upadku powstania.

Jest uzgadniane zaparkowanie naszych samochodów na rynku oraz planowany jest przewodnik, który opowie i oprowadzi nas po okolicznych, ważnych miejscach tego rejonu.

https://www.google.pl/search?q=maciejowice+bitwa&client=safari&channel=iphone_bm&ei=2SzSYPaDIsT9rgSRhr2YDQ&oq=&gs_lcp=ChNtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1zZXJwEAEYADICCCk6BAgAEEdQAFgAYPGfAWgAcAF4AIABAIgBAJIBAJgBAKABAbABAcgBCMABAQ&sclient=mobile-gws-wiz-serp

https://www.polskieszlaki.pl/maciejowice.html

Potem w planie jest pojechanie na strzelnicę z możliwością postrzelania – cena uzależniona od wyboru broni i amunicji.

Po strzelaniu planowany jest lunch w Dworze Chotynia - http://www.chotynia.pl z możliwością zakupu wina jeśli nie skorzystamy z warsztatów winiarskich. Większość zgłaszających z uwagi na dalszą jazdę czyli powrót do bazy w hotelu Maranello nie była chętna do uczestniczenia w warsztatach, więc ich nie rezerwowałem.

Na pewno więc w sobotę 7 sierpnia w Dworze Chotynia będziemy mieli zorganizowany lunch - jego koszt, to 60zł od osoby płatne u obsługi restauracji.

JAZDA:

W sobotę aby dojechać do Maciejowic i Chotyni do pokonania będziemy mieli około 90km. Są 2 drogi, albo nową drogą S17, albo przez Otwock i Wilgę drogą nr 801. Powrót do bazy w Maranello każdy na własną rękę, chyba, że wszyscy zgodnie razem.

Jak widzicie, plan spotkania powoli się ukształtował :)  Kochani, w imieniu Komandora bardzo
serdecznie zachęcam Was do wzięcia udziału w tym spotkaniu - oczywiście
wziąć udział mogą także osoby spoza naszego klubu :), czyli rodziny lub osoby zaprzyjaźnione lubiące starą motoryzację i nie tylko.

PS Chciałam Wam jeszcze przekazać informację, że jeśli ktoś z Was chciałby przyjechać tylko na ognisko lub lunch w sobotę - też jest taka możliwość - im nas więcej tym lepiej :) Należy zgłosić się do Alberta i uiścić wpłatę na konto wg kalkulacji powyżej.

Pozdrawiam, Albert Szwaj - tel.604.957.357 lub e-mail: albert.szwja@gmail.com